SPORTOVNÍ OBLEČENÍ NA ESHOPU AVATO.CZ

Nabízíme sportovní oblečení pro celou rodinu pro sportovní volnočasové aktivity. V naší nabídce sportovního oblečení si vyberou i nároční sportovci provozující sporty jako atletika, běh na lyžích, cyklistika, strečink, fitness, jogging, jóga, horská turistika a lezení. 

V eshopu www.avato.cz si můžete zakoupit zimní prošívané bundy, zimní kalhoty, větrovky, trička, tílka, kraťasy, legíny aj. Myslíme na kompletnost oblečení a proto nabízíme speciální funkční prádlo, tzv. termoprádlo, ponožky, čepice, šátky a také vybavení jako jsou batohy a další důležité sportovní doplňky.

Prodáváme sportovní oblečení z velmi kvalitních materiálů. Tyto materiály i ušití odpovídají současným náročným sportovním a módním trendům. Sportovní oblečení z funkčního materiálu se nemačká a rychle schne. 

Používáme novodobé oděvní materiály, které splňují vysoké nároky na používání sportovního oblečení, např. PROLEN SiltexBambusové vláknoDRYFAST, TECNOSTRETCHMicrosenseAcquatic,COOLMAX®, VICTORY, BLIZZARD, Softshell, CORDURA®, TENCEL®LYCRA®ClimaWell, MULTITECH, TMF, YKKGroup (Yoshida Kōgyō Kabushikigaisha Group), WICO, Nanotex, TecnopileTecnowoolCocarber®.  Střižná vlákna zajišťují funkčnost tkaniny: odvádí vlhkost a přitom mají schopnost tepelné izolace.

Historie firmy

OTAVA, výrobní družstvo, vzniklo roku 1952, jako spolek kartáčníku v Písku. Později došlo ke změně na výrobní družstvo invalidů, tj. zaměstnávající osoby se sníženou pracovní schopností. Od roku 1973 má družstvo současný název – Otava, výrobní družstvo.

Otava, výrobní družstvo, pomáhá více než 65 let zdravotně postiženým spoluobčanům s jejich uplatněním na trhu práce. Aby se mohla podílet na utváření systému jejich pracovního uplatnění, je členem Asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených a Svazu českých a moravských výrobních družstev. Systematickým budováním chráněných pracovních míst a uplatněním progresivních technických postupů má snahu usnadnit a zlepšit život našim zdravotně  postiženým spoluobčanům. Otava patří v rámci České republiky k největším zaměstnavatelům s podobným posláním a současně je poskytovatelem náhradního plnění. 

Díky odpovědné investiční politice po celou dobu trvání družstva, podniká družstvo v současné době ve vlastních objektech. V duchu svého poslání vybudovalo družstvo za dobu své existence šest středisek, kde pracuje přes 370 zdravotně postižených osob z celkového počtu 500 zaměstnanců. Chráněná pracoviště jsou mnohdy jedinou možností pro lidi, kteří by kvůli svému handicapu neobstáli v tvrdé pracovní soutěži se zdravými spoluobčany. Zapojení osob se zdravotním postižením má především sociální aspekt, ekonomický přínos je pochopitelně malý. Budoucnost chráněných dílen je proto závislá na podpoře státu, která je pro jejich existenci nezbytná a rozhodující a také na důvěře v kvalitní výrobky zákazníků.

Ostatní činnosti výrobního družstva

Družstvo podniká ve vlastních zrekonstruovaných objektech, průběžně modernizuje technologické a strojní vybavení pro obory a činnosti. Kromě textilní výroby se družstvo ve značném měřítku zabývá i technickými technologiemi a strojním vybavením pro obory a činnosti, jako jsou navíjení cívek transformátorů, výrobou a kompletací kabelových svazků pro automobilový průmysl, výrobou bovdenů pro moto a zahradní techniku a dalšími outsourcingovými projekty.

Webové stránky družstva OTAVA najdete na www.vdiotava.cz

Kontaktujte nás

volitelné