Doprava a platba

Vážení zákazníci,

vzhledem k tomu, že v současné době probíhá inventura skladu, budeme objednávky odesílat 11.01.2021.

Děkujeme za pochopení

PLATBA - možnosti úhrady objednávky

1. NA DOBÍRKU: PŘI PŘEDÁNÍ BALÍKU (kartou nebo hotově, dle možností dopravce) - příplatek 35,-Kč (včetně DPH)

2. PLATBA PŘEDEM: NA BANKOVNÍ ÚČET ESHOPU AVATO.CZ (311271/0100), variabilní symbol uveďte číslo objednávky a částku ve výši celkové částky.

Platbu předem je možno provést těmito způsoby:

  • převodem z Vašeho bankovního účtu na bankovní účet eshopu avato.cz (311271/0100)
  •  převodem peněz pomocí poštovní poukázky typu A na bankovní účet eshopu (311271/0100)
  • osobním vložením příslušné částky na bankovní účet eshopu v Komerční bance (311271/0100)

DOPRAVA - možnosti doručení zásilky

ČESKÁ POŠTA

1. BALÍK NA POŠTU: 87,- Kč (již s DPH) - Česká pošta ponechá balík k vyzvednutí na pobočce, kterou jste si zvolili při objednávání zboží v sekci Doprava. Při vyzvedávání je nutné předložit doklad totožnosti. Možno platit bankovní kartou.

2. BALÍK DO RUKY: 139,-Kč (již s DPH) - ČP dodá zásilku následující den po dni podání. Pošta adresáta informuje o dodání pomocí SMS nebo e-mailem již v den podání. Doručovatel od vás převezme částku a předá vám zásilku. Pokud nebudete zastiženi na uvedené adrese, Česká pošta ponechá balík k vyzvednutí na místní pobočce, pod kterou spadá vaše adresa. NENÍ GARANTOVÁNA PLATBA KARTOU.

3. BALÍK DO BALÍKOVNY: 64,-Kč (již s DPH) - Česká pošta ponechá balík k vyzvednutí v Balíkovně na pobočce, kterou jste si zvolili při objednávání zboží v sekci Doprava. 

Pokud zvolíte platbu na dobírku, připočítává se dobírkový poplatek 35,-Kč - není započítáno do výše uvedených cen.

Pro vyzvednutí balíku Do balíkovny můžete využít rychlé obsluhy na specializovaných přepážkách pošt s názvem Balíkovna. Stačí zvolit na vyvolávacím systému tlačítko Zrychlený výdej balíků, zadat potvrzení formou kódu pro vyzvednutí zásilky a následně budete v co nejkratší době vyzváni k přepážce. Pro vyzvednutí stačí pouze sdělit jméno a kód pro vyzvednutí zásilky. Pro vyzvednutí není třeba předkládat doklad totožnosti, proto  ji může vyzvednout i třetí osoba. Možno platit bankovní kartou.

Garantovaná platba kartou - na všech specializovaných přepážkách Balíkovna můžete uhradit dobírku platební kartou, a to i na depech.

Uložení zásilky - Adresát si může jednoduše prodloužit úložní dobu na poště ze standardních 7 na 15 dní, a to prostřednictvím odkazu, který bude k dispozici v avízu o blížícím se konci úložní doby.

Sledování zásilky ČPhttps://www.postaonline.cz/trackandtrace

Změna doručení zásilky ČPhttps://www.postaonline.cz/zmenadorucenionline/zdoUvodniStranka.action

Možnost vybrat službu GEIS k doručení zásilky je dočasně pozastavena.

GEIS

1. GEIS B2C: DORUČENÍ NA SOUKROMOU ADRESU: 87,-Kč (již s DPH)

Přepravce doručí zásilku na vaši adresu následující den po převzetí zásilky. Obdržíte SMS a e-mailové avízo s upřesněním doby doručení a případnou částku dobírky a také možnost přesměrovat svou zásilku dodatečně do Geis Pointu. Možno platit bankovní kartou.

2. GEIS POINT: DORUČENÍ DO VÝDEJNY DLE VÝBĚRU: 77,-Kč (již s DPH)

Na Geis Pointu, který jste si vybrali v sekci doprava při objednávání zboží si můžete dle svých časových možností vyzvednout vaši zásilku. Do výdejního místa bude zásilka doručena následující den po převzetí zboží od eshopu. Příjemce obdrží SMS o uložení zásilky a 4-místný PIN kód, který potřebujete při vyzvedávání zásilky. Úložní doba - max 7-dní

Sledování zásilky GEISTrack & Trace

Jsme plátci DPH, DPH za dopravu je uvedena ve faktuře.

 

Kontaktujte nás

volitelné