Doprava a platba

PLATBA - možnosti úhrady objednávky

1. NA DOBÍRKU: PŘI PŘEDÁNÍ BALÍKU (kartou nebo hotově, dle možností dopravce) - příplatek 35,-Kč (včetně DPH)

2. PLATBA PŘEDEM: NA BANKOVNÍ ÚČET ESHOPU AVATO.CZ (311271/0100), variabilní symbol uveďte číslo objednávky a částku ve výši celkové částky.

Platbu předem je možno provést těmito způsoby:

  • převodem z Vašeho bankovního účtu na bankovní účet eshopu avato.cz (311271/0100)
  •  převodem peněz pomocí poštovní poukázky typu A na bankovní účet eshopu (311271/0100)
  • osobním vložením příslušné částky na bankovní účet eshopu v Komerční bance (311271/0100)

DOPRAVA - možnosti doručení zásilky

ČESKÁ POŠTA

1. BALÍK NA POŠTU: 87,- Kč (již s DPH) - Česká pošta ponechá balík k vyzvednutí na pobočce, kterou jste si zvolili při objednávání zboží v sekci Doprava. Při vyzvedávání je nutné předložit doklad totožnosti. Možno platit bankovní kartou.

2. BALÍK DO RUKY: 139,-Kč (již s DPH) - ČP dodá zásilku následující den po dni podání. Pošta adresáta informuje o dodání pomocí SMS nebo e-mailem již v den podání. Doručovatel od vás převezme částku a předá vám zásilku. Pokud nebudete zastiženi na uvedené adrese, Česká pošta ponechá balík k vyzvednutí na místní pobočce, pod kterou spadá vaše adresa. NENÍ GARANTOVÁNA PLATBA KARTOU.

3. BALÍK DO BALÍKOVNY: 64,-Kč (již s DPH) - Česká pošta ponechá balík k vyzvednutí v Balíkovně na pobočce, kterou jste si zvolili při objednávání zboží v sekci Doprava. 

Pokud zvolíte platbu na dobírku, připočítává se dobírkový poplatek 35,-Kč - není započítáno do výše uvedených cen.

Pro vyzvednutí balíku Do balíkovny můžete využít rychlé obsluhy na specializovaných přepážkách pošt s názvem Balíkovna. Stačí zvolit na vyvolávacím systému tlačítko Zrychlený výdej balíků, zadat potvrzení formou kódu pro vyzvednutí zásilky a následně budete v co nejkratší době vyzváni k přepážce. Pro vyzvednutí stačí pouze sdělit jméno a kód pro vyzvednutí zásilky. Pro vyzvednutí není třeba předkládat doklad totožnosti, proto  ji může vyzvednout i třetí osoba. Možno platit bankovní kartou.

Garantovaná platba kartou - na všech specializovaných přepážkách Balíkovna můžete uhradit dobírku platební kartou, a to i na depech.

Uložení zásilky - Adresát si může jednoduše prodloužit úložní dobu na poště ze standardních 7 na 15 dní, a to prostřednictvím odkazu, který bude k dispozici v avízu o blížícím se konci úložní doby.

Sledování zásilky ČPhttps://www.postaonline.cz/trackandtrace

Změna doručení zásilky ČPhttps://www.postaonline.cz/zmenadorucenionline/zdoUvodniStranka.action

Jsme plátci DPH, DPH za dopravu je uvedena ve faktuře.

 

Kontaktujte nás

volitelné