Doprava a platba

UPOZORNĚNÍ

1. Vážení zákazníci. Abychom byli schopni splnit Vaši objednávku, věnujte, prosím, velkou pozornost při zadávání kontaktních údajů. V případě chybného vyplnění (špatně uvedený e-mail, chybné telefonní číslo atd.) nemůžeme uvedenou objednávku odeslat.

EXPEDICE ZBOŽÍ

Vážení zákazníci, z důvodu dovolené budeme přijaté objednávky od 1.7.2020 odesílat až 14.7.2020. Děkujeme za pochopení.

Na dobírku zasíláme nejpozději následující pracovní den po přijetí objednávky

Při platbě předem, zasíláme po připsání platby na účet eshopu, nejpozději následující pracovní den.

PLATBA - možnosti úhrady objednávky

1. NA DOBÍRKU: PŘI PŘEDÁNÍ BALÍKU (kartou nebo hotově, dle možností dopravce) - příplatek 35,-Kč (včetně DPH)

2. PLATBA PŘEDEM: NA BANKOVNÍ ÚČET ESHOPU AVATO.CZ (311271/0100), variabilní symbol uveďte číslo objednávky a částku ve výši celkové částky.

Platbu předem je možno provést těmito způsoby:

  • převodem z Vašeho bankovního účtu na bankovní účet eshopu avato.cz (311271/0100)
  •  převodem peněz pomocí poštovní poukázky typu A na bankovní účet eshopu (311271/0100)
  • osobním vložením příslušné částky na bankovní účet eshopu (311271/0100)

DOPRAVA - možnosti doručení zásilky

ČESKÁ POŠTA

1. BALÍK NA POŠTU: 87,- Kč (již s DPH) - Česká pošta ponechá balík k vyzvednutí na pobočce, kterou jste si zvolili při objednávání zboží v sekci Doprava. Při vyzvedávání je nutné předložit doklad totožnosti. Možno platit bankovní kartou.

2. BALÍK DO RUKY: 139,-Kč (již s DPH) - ČP dodá zásilku následující den po dni podání. Pošta adresáta informuje o dodání pomocí SMS nebo e-mailem již v den podání. Doručovatel od vás převezme částku a předá vám zásilku. Pokud nebudete zastiženi na uvedené adrese, Česká pošta ponechá balík k vyzvednutí na místní pobočce, pod kterou spadá vaše adresa. NENÍ GARANTOVÁNA PLATBA KARTOU.

3. BALÍK DO BALÍKOVNY: 64,-Kč (již s DPH) - Česká pošta ponechá balík k vyzvednutí v Balíkovně na pobočce, kterou jste si zvolili při objednávání zboží v sekci Doprava. 

Pokud zvolíte platbu na dobírku, připočítává se dobírkový poplatek 35,-Kč - není započítáno do výše uvedených cen.

Pro vyzvednutí balíku Do balíkovny můžete využít rychlé obsluhy na specializovaných přepážkách pošt s názvem Balíkovna. Stačí zvolit na vyvolávacím systému tlačítko Zrychlený výdej balíků, zadat potvrzení formou kódu pro vyzvednutí zásilky a následně budete v co nejkratší době vyzváni k přepážce. Pro vyzvednutí stačí pouze sdělit jméno a kód pro vyzvednutí zásilky. Pro vyzvednutí není třeba předkládat doklad totožnosti, proto  ji může vyzvednout i třetí osoba. Možno platit bankovní kartou.

Garantovaná platba kartou - na všech specializovaných přepážkách Balíkovna můžete uhradit dobírku platební kartou, a to i na depech.

Uložení zásilky - Adresát si může jednoduše prodloužit úložní dobu na poště ze standardních 7 na 15 dní, a to prostřednictvím odkazu, který bude k dispozici v avízu o blížícím se konci úložní doby.

Sledování zásilky ČPhttps://www.postaonline.cz/trackandtrace

Změna doručení zásilky ČPhttps://www.postaonline.cz/zmenadorucenionline/zdoUvodniStranka.action

Jsme plátci DPH, DPH za dopravu je uvedena ve faktuře.

 

Kontaktujte nás

volitelné