OSTATNÍ

Batohy, čepice, rukavice, ponožky, sportovní doplňky

Velmi kvalitní turistické batohy s mnoha funkcemi. Slušivé vlněné čepice. Sportovní čepice pro muže i ženy, lyžařské kukly, sportovní čelenky z příjemného funkčního materiálu.

Rukavice, cyklistické rukavice. Sportovní rukavice s ochranou vrstvou proti větru.

Ponožky, turistické ponožky. Nízké letní sportovní ponožky. Zimní ponožky s Merino vlnou.

Sportovní návleky na ruce, návleky na nohy, návleky na kolena proti větru. Sportovní pásek. Potítka na zápěstí. Bederní pás.

Sportovní doplňky. Čepice, šátky, čelenky, rukavice, batohy.

Podkategorie

 • Batohy

  Batohy

  Praktické sportovní batohy různých velikostí. Batoh 25L DAYPACK je vhodný pro kratší výlety, na kolo, ale i do města pro běžné nošení nebo jako školní batoh nebo studentský batoh. Batoh 25L EXPLORER je batoh na turistiku pro náročné. Má mnoho prvků, usnadňující jeho nošení, jako je odvětrávání zad, různé kapsy, organizátor na věci, pláštěnka, úchyty na trekové hole. Ideální pro jednodenní turistiku. Batoh 45L EXPLORER je rovněž velmi sofistikovaný batoh z hlediska organizace uložení věcí. Je určen i na vícedenní horskou turistiku. Má úchyty na trekové hole a cepín.

 • Čepice, šátky,...

  Čepice, šátky, čelenky, šály, lyžařské kukly

  Sportovní čelenky z příjemného funkčního materiálu, lyžařské kukly. Slušivé vlněné čepice. Dámské čepice a pánské čepice z funkčních materiálů a z vlny.

  Dětské čepice, lyžařské kukly pro děti najdete ve volbě Děti/Dětské čepice, kukly

 • Ponožky

  Ponožky a podkolenky

  Lyžařské podkolenky, zimní ponožky, turistické ponožky, nízké letní ponožky z bambusu, běžecké ponožky, ponožky z Merino vlny, bambusové ponožky na turistiku a sport.

 • Rukavice

  Rukavice pro muže, ženy, děti

  Rukavice na kolo - cyklorukavice, cyklo rukavice dětské. Rukavice proti větru.

 • Sportovní doplňky

  Sportovní doplňky

  Sportovní návleky na ruce, návleky na nohy, návleky na kolena proti větru. Sportovní pásek. Potítka na zápěstí. Bederní pás. 

Počet produktů: 42

Zobrazení 1-18 z 42 položek

Aktivní filtry