SLEVOVÉ AKCE NA ESHOPU

Podzim je tady, babí léto láká na výlety

Podzim je ideální období na turistiku. Aby vás počasí nepřekvapilo, je dobré se vybavit outdoorovým oblečením, které vás ochrání před případným větrem a deštěm.

Slevy na outdoor oblečení

Lákají vás hory? Ozývá se volání dálek a toulavé nohy už nemají stání? Podívejte se na naši nabídku Outdoorového oblečení speciálně do hor a turistiku letních dnů. Oblečení pro horské tůry a lezení je vyrobeno ze speciální tkaniny Ecorepel vyrobené tak, aby odolávala zmáčení a oděru. Oblečení pro turistiku je vyrobeno z bambusového vlákna, které je vhodné na cestování, protože je prodyšné s antibakteriální úpravou a dobře se nosí, jak na horách, tak ve městě. Navíc je velmi skladné. 

Tkanina Ecorepel


Slevy na námořnická trička, pirátské šátky a čelenky

Hola hej, voda volá! Každý kdo jede na vodu, prostě musí mít ve své výbavě námořnické tričko a pirátský šátek. Využijte Slevy na námořnickou módu. Jako každý správný námořník, co se plaví po českých a jiných řekách, musím mít námořnické tričko. Námořnické tričko pro muže, námořnické tričko pro ženy a dívky, námořnické tričko pro děti. Námořnická sportovní móda vévodí letošnímu létu.

AHÓÓÓJ


Cyklistické oblečení - slevy

K prázdninám patří i výlety na kole. V našem eshopu najdete Cyklistické oblečení za velmi příznivé ceny. Cyklistický dres pro ženy, cyklistický dres pro muže, cyklistické kalhoty různé typy. K velmi praktickému řešení cyklistických kalhot patří kraťasy s vyjímatelnou cyklistickou vložkou pro muže i ženy. Další doplňky pro cyklistiku a běh najdete v sekci Sportovní doplňky

Napište nám

volitelné